Zmiany wprowadzone

$h=Projekty do budżetu partycypacyjnegoobywatelskiego na rok 2020 - Rembertów
$k=budzet

$k=budżet
partycypacyjny, rembertowrembertów, piesi, zieleń
$a=Jola Saratowicz
$d=2019.09.06
$z=0
$o=
$b=

<a href=https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/19118><b>1287 - Stacja kontroli rowerów</b></a><br />/>Projekt zakłada zakupienie i montaż samoobsługowej stacji naprawy rowerów, która jest przystosowana do użytkowania w przestrzeni publicznej. Stacja miałaby stanąć na terenie Domu Kultury "Wygoda". Stacja wyposażona w cały niezbędny do naprawy roweru osprzęt (klucze, pompka z adapterem na wszystkie zawory, łyżki do opon itp.).

<a href=https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/19233><b>1384 - Renowacja pasa zieleni ul. Działyńczyków</b></a><br />Projekt polega na wykonaniu nasadzeń z krzewów w ilości 580 szt. na odcinku ul. Działyńczyków od ul.Grzybowej do ul. Bellony z ujęciem nadmiaru ziemi. Odtworzenie trawnika w pasie przyulicznym ul. Działyńczyków między ul. Grzybową a ul. Płatnerską na powierzchni 1034 m2. Nowe nasadzenia będą objęte pielęgnacją w okresie wegetacyjnym.

<a href=https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/19233><b>1685 - Budowa chodnika po nieparzystej (zachodniej) stronie ul. Republikańskiej od ul. Dziewosłęby do ul. Fiszera</b></a><br />Projekt polega na budowie chodnika po nieparzystej stronie ul. Republikańskiej między ul. Stanisława Fiszera a ul. Dziewosłęby, tj. na długości 150 m. Brak chodnika po zachodniej stronie ulicy Republikańskiej powoduje, że piesi chodzą nieutwardzoną ścieżką.

<a href=https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/19233><b>1917 - Bezpieczna droga do szkoły - przejście dla pieszych przez ul. Paderewskiego</b></a><br />Projekt obejmuje wyznaczenie nowego przejścia dla pieszych w ul. Paderewskiego na wysokości ul. Magenta wraz z oświetleniem lub (w zależności od wyniku badań ruchu) wykonanie tzw. sugerowanego przejścia tj. wykonanie rampy z obniżonymi krawężnikami, wykonanie specjalnych żółtych płytek bezpieczeństwa bez oznakowania pionowego i poziomego, wraz z oświetleniem.Zmiany oczekujace na akceptacje

Brak zmian.